GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YGS Hazırlık Toplantısı Düzenlendi

İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya başkanlığında okul müdürleri ve okul müdür yardımcılarının katılımı ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda Deneme Sınavı değerlendirme toplantısı ve Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) hazırlıkları toplantısı düzenlendi.
YGS Hazırlık Toplantısı Düzenlendi

İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya; 2014-2015 eğitim-öğretim yılının daha başarılı, daha kaliteli ve verimli olması için yapılması gereken önerileri ve kararları vurguladı. 

Şahinkaya; Eğitim öğretim yılının daha başarılı olacağına yürekten inandığını, eğitim öğretime daha çok önem verdiğini, ülkenin geleceğinin Milli Eğitime bağlı olduğunu, öğrencilerin okul öncesinden başlayarak ortaöğretime kadar eğitimden geçirildiğini ve bu eğitim alanların ileride ülkemizin temelini oluşturacaklarını belirterek başarıyı artırmak amacıyla neler yapılması gerektiği konusunda yol haritası oluşturacak bu toplantının önem arz ettiğini düşündüğünü belirterek, toplantıda bütün çalışanların tecrübeleri ve önerileri doğrultusunda 2014-2015 eğitim öğretim yılında bir atılım gerçekleştirileceği inancında olduğunu söyledi.

        Ortaöğretim Müdürleri 2014-2015 eğitim-öğretim yılında başarıyı artırmak için yapılan çalışmalar hakkında sunu eşliğinde sunumunu yapmasından sonra toplantı sona erdi.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.