GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeşilay’dan Milli Eğitim Müdürü Şahinkaya´ya ziyaret

 01-07 Mart arasındaki Yeşilay Haftası nedeniyle Türkiye Yeşilay Cemiyeti Şube Başkanı Selman Eroğlu, Şube yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya´yı makamında ziyaret etti.
Yeşilay’dan Milli Eğitim Müdürü Şahinkaya´ya ziyaret

  Yeşilay Cemiyeti Şube Başkanı Selman Eroğlu başkanlığında gerçekleşen ziyarete, Yönetim Kurulu Üyeleri Ender Ülker, Nihat Dülgeroğlu ve Özkan Aydemir katıldı.

  Ziyarette, Cemiyet Başkanı Selman Eroğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya´ya çalışmaları hakkında bilgi verdi

  İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya; Yeşilay Cemiyetimiz Ülkemizde çok önemli görevleri yerine getirmektedir. Toplumumuzun sağlıklı olması bireylerin sağlıklı birey olması bizim açımızdan çok çok önemlidir. Görevlerimizin birtanesi de sağlıklı bireylerin yetiştirilmesidir. Bu anlamda baktığımız zaman, toplumumuzda zararlı alışkanlıklar sigara alkol uyuşturucu gibi maalesef insanlarımız alıştığı zaman bırakamayacağı ve hayatlarını felç eden, onların hayatlarını bitiren bu tür kötü alışkanlıklarla mücadele etmek hepimizin görevidir bu görevleri hep beraber birlikte koordinasyon içerisinde yerine getirirsek çok daha sağlıklı yarınlar bizlerin olacaktır. Bu ziyaretinden dolayı Yeşilay Cemiyetine çok teşekkür ediyorum. Dedi

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.