GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeşilay Cemiyeti Kurumumuzu Ziyaret Etti

1-7 Mart Yeşilay Haftası nedeniyle Gümüşhane Yeşilay Şubesi Yönetim Kurulu, İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan’ı ziyaret etti.
Yeşilay Cemiyeti Kurumumuzu Ziyaret Etti

  Yeşilay Haftası etkinlikleri kapsamında Yeşilay Gümüşhane Şube Başkanı Selman Eroğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ender Ülker, Özkan Aydemir, Ayşe Salantur ve Nihat Dülgeroğlu İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan’ı ziyaret etti.

  Ziyarette Gümüşhane Yeşilay Şubesi Başkanı Selman Eroğlu, 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Yeşilay Haftası sebebi ile kurumlara ziyarette bulunduklarını ve fikir alışverişinde bulunduklarını söyledi.

  Yaşilay Haftası´nın kutlu olması dileğinde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, bu anlamlı ziyaretten dolayı Yeşilay Cemiyeti Başkanı Selman Eroğlu’na ve yönetimine teşekkür ederek başarılar diledi.

  Ziyarete, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut Olgun, Yeşilay Gümüşhane Şube Başkanı Selman Eroğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ender Ülker, Özkan Aydemir, Ayşe Salantur ve Nihat Dülgeroğlu katıldı.

01-03-201701-03-201701-03-201701-03-2017

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.