GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yatırım Programı masaya yatırıldı

Gümüşhane’de Vali Yücel Yavuz’un başkanlığında 2015 Temel Eğitim Yapım Programı Toplantısı gerçekleştirildi.
Yatırım Programı masaya yatırıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, Vali Yardımcısı İsmail Özkan, İl Genel Meclisi Başkanı Şerif Bayraktar, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Cemil Bayram, İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mesut Olgun ve İbrahim Taş, Maarif Müfettişi Başkanı Özcan Kol ve İl Milli Eğitim Şube Müdürleri katıldı.

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya tarafından, Milli Eğitim Bakanlığının, Temel Eğitim tüm çağ ve nüfusunun yüzde 100 okullaşmasının sağlanması, eğitim kalitesinin ön planda tutularak öğrenci başarısının yükseltilmesi, öğrencilere hizmet veren okullardaki eğitim niteliğinin yükseltilmesi ve sınıf öğrenci sayılarının 24’ün altına indirilmesi hedefleri doğrultusunda Gümüşhane’de yapımı devam eden ve yeni yapılacak olan okulların projelerinin son durumları hakkında Vali Yücel Yavuz’a brifing sunuldu.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.