GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları ve Araştırma Projeleri Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

Ülkemizde bilim ve kültürünün yaygınlaştırılmasına yönelik olarak oluşturulan TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı TÜBİTAK 4006, TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri ( Bu Benim Eserim) ve Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri hakkında Rehberlik Araştırma Merkezi konferans salonunda bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları ve Araştırma Projeleri Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

   TÜBİTAK İl temsilcisi Gümüşhane Üniversitesi Fizik Bölümü Prof. Dr. Necati Çelik 4006 Bilim Fuarları Destekleme Programı hakkında idareci ve öğretmenlere bilgilendirme yaptı. 

   TÜBİTAK Araştırma Projeleri Erzurum Bölge Koordinatörü Prof. Dr. Erdal Karaduman’ın katılımıyla TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri( Bu Benim Eserim) ve Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projelerinin tanıtımı yapıldı.

   TÜBİTAK programları ve değişen programlar hakkında bilgilendirme yapıldı. 

   İl Milli Eğitim Müdürünüz Seydi Doğan,  Bölge proje koordinatörüne ve il temsilcisine katılımı için teşekkür ederken öğrencileri araştırmaya bulmaya yönelten bu projelere başvurulmasının ve uygulanmasının önemli olduğunu dile getirdi.  

   Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Seydi Doğan, Şube Müdürü Onur Aydın, Seyit Tok,  il genelinde tüm ortaokul ve liselerden öğretmen ve idareciler katıldı.

09-10-201809-10-201809-10-201809-10-201809-10-2018

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.