GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG Toplantısı Yapıldı

İlimizde yapılacak olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı (TEOG) öncesi bilgilendirme ve alınacak tedbirlerle ilgili Milli Eğitim Müdürlüğünde toplantı yapıldı.
TEOG Toplantısı Yapıldı

    İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Taş, sınav yürütme kurulları ve okul müdürleri katıldı.

    İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, “23 ve 24 Kasım 2016 tarihlerinde yapılacak olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı (TEOG) tüm Türkiye’de olduğu gibi ilimizde de gerçekleştirilecektir. Sınavların sorunsuz bir şekilde yapılması için il ve ilçelerimizde çalışmalar sürdürülmektedir. Sınav yürütme kurulları, okul müdürleri ile toplanarak alınması gereken tedbirler kararlaştırıldı. İlimiz genelinde 163 salonda 1543 öğrencimiz sınava katılacak. 552 Öğretmen görev alacak.” 

    Doğan, Gümüşhane’de ise 10 okulumuzda 530 8. Sınıf öğrencisi 49 salonda sınava girecek. Sınavda 224 öğretmen görev yapacaktır. Sınavın sorunsuz geçmesini ve tüm öğrencilerimize başarılar getirmesini diliyorum.” dedi.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.