GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav Hazırlıkları Toplantısı Yapıldı

20 Haziran 2020 tarihinde yapılacak olan Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav hazırlıkları ve Covid-19 salgını nedeniyle bu yıl ilave tedbirler kapsamında İl Milli Eğitim Müdürümüz Seydi Doğan başkanlığında toplantı yapıldı.
Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav Hazırlıkları Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Taş, Şube Müdürleri Onur Aydın, Murat Eskicioğlu, İlyas Günay, Ortaokul müdürleri ve Bina Sınav Yürütme Komisyon Başkanları katıldı.

Toplantıda yapılacak olan merkezi sınavda alınan tedbirler ve sınav planlamaları içerisinde yapılması gereken çalışmalar konusunda değerlendirmeler yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seydi Doğan, Sınav uygulamasına yönelik görüşlerini ileterek, sınavın başarılı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi konusunda yapılması gereken uygulamalar konusunda beklentilerini belirtti.

Toplantının devamında İl Milli Eğitim Şube Müdürü Onur Aydın, sınav uygulaması ile ilgili bilgiler vererek sınav konusunda değerlendirmelerini dile getirdi.

Toplantı, uygulamaya yönelik soruların alınarak cevaplanması sonucunda tamamlandı.

 09-06-202009-06-202009-06-202009-06-202009-06-2020

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.