GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Okul Müdürleriyle Vedalaştı

Gümüşhane Valimiz Sayın Yücel Yavuz, Valilik Toplantı Salonunda Gümüşhane’de görev yapan okul müdürleri ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü idarecileriyle bir araya gelerek, vedalaştı.
Sayın Valimiz Okul Müdürleriyle Vedalaştı

Toplantıda yaptığı konuşmada, geçtiğimiz yıla göre bu yıl eğitimdeki başarının arttığına dikkat çekerek, gelecek yıllarda daha da artacağına inandığını belirten Sayın Valimiz, bu kararname olmasaydı, bu yıl eğitim ve sağlık konusuna birebir eğilmeyi hedeflediğini kaydetti.

Gümüşhane’de düzenlenen bilim fuarları ve Halk Eğitim sergilerinin, memleketimizin gençlerinin kendilerine gösterilen ilgiye anında karşılık verdiğini gösterdiğini ifade eden Sayın Valimiz, bu gerçekten hareketle, 7/24 bütün mesainin gençlerimiz üzerine yoğunlaştırılması gerektiğini belirtti.

Sayın Valimizin konuşmasının ardından, İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, tüm Milli Eğitim camiası adına Sayın Valimize hediye sundu.

Sayın Valimiz daha sonra bütün okul müdürleri ve Milli Eğitim Müdürlüğü idarecileriyle tek tek vedalaşıp helalleşerek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.