GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Okul İnşaatlarını İnceledi

Valimiz Sayın Yücel Yavuz beraberinde İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya ile birlikte, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Yeni Mahalle İlkokulu inşaatlarında incelemede bulundu.
Sayın Valimiz Okul İnşaatlarını İnceledi

İlk olarak, Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi’ne geçen Sayın Valimiz, burada yapılmakta olan 16 derslik kapasiteli ek bina inşaatını inceleyerek, yüklenici firma müteahhidinden inşaatın durumu hakkında bilgi aldı. Daha sonra, geçtiğimiz Mayıs ayında da incelediği ve 2 yıl önce çizilen projeye göre okulun ısıtılmasında katı yakıt kullanılacağını öğrendikten sonra ilgili birimlere hemen talimat vererek, doğalgazlı ısıtma sistemi kurulması talimatı verdiği Yenimahalle İlkokulu ve Ortaokulu binası inşaatına geçen Sayın Valimiz, inşaatın son durumu hakkında yüklenici firma yetkilisinden bilgi aldı.   Sayın Valimiz her iki okulun yüklenici firma yetkililerine de inşaatların bir an önce bitirilmesi ve okulların yeni eğitim-öğretim yılına yetiştirilmesi talimatı verdi.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.