GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şampiyonlar Belli Oldu

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde Lise Gençler ve Büyükler kategorilerinde Nike Halı saha müsabakaları 26 Ekim – 4 Kasım 2016 tarihleri arasında Şampiyon halı sahada yapıldı.
Şampiyonlar Belli Oldu

Müsabakalarda Liseler kategorisinde Gümüşhane Lisesi birinci, Gümüşhane Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi ikinci, büyükler kategorisinde yapılan karma takımlarda İl Milli Eğitim Müdürlüğü öğretmenlerinden oluşan Gümüş 29 takımı birinci ve esnaflardan oluşan Paparaziler takımı ikinci oldu.

Müsabakalar sonucunda bir ve ikinci olan takımların kupaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsrafil Aslan ve İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan tarafından verildi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan ve İl Milli Eğitim Müdürü Doğan, birinci olarak il dışında yapılacak grup müsabakalarına katılacak olan Gümüşhane Lisesi ve Gümüş 29 takımlarına başarı dileklerinde bulundu.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.