GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şampiyondan Şahinkaya´ya Ziyaret

                Türkiye Özel Sporcular Federasyonunun 10-12 Mart 2015 tarihlerinde Antalya da düzenlenen 2.Bölge Atletizm Grup Şampiyonasında İlimizi ve bölgemizi temsilen katılan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Onur Kopuzlu, 800 metre koşu ve 3 adım atlama dallarında 1. olarak 2 altın madalya aldı. 
Şampiyondan Şahinkaya´ya Ziyaret

                İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet  Şahinkaya, Sporcumuz Onur Kopuzlu ile Okul Müdürü Şakir MARANCI’ yı, okul beden eğitimi öğretmeni Adem Süreyya Ay’ ı ve İl Milli Eğitim Spor Koordinatörü Ertuğrul Sarı’yı makamında kabul ederek tebrik etti.

 

                Şahinkaya; "Bizim amacımız öğrencilerimizin tüm alanlarda donanımlı olarak mezun olmasını sağlamaktır.  Öğrencilerimizin akademik gelişimleri yanında sportif ve kültürel alanlarda göstermiş oldukları başarılar da bizi gururlandırmaktadır. Bu başarıda emeği geçen tüm idareci ve öğretmen arkadaşlarımı gönülden tebrik eder başarılarının devamını dilerim." dedi.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.