GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞahinkayaTorul İlçesini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, Torul ilçe gezisini tamamladı.
ŞahinkayaTorul İlçesini Ziyaret Etti

Şahinkaya Torul ilçesine düzenlediği gezide ilkokul, ortaokul, pansiyonlu okullar, hizmet binaları ve halk eğitim merkezlerini yerinde inceledi.

Şahinkaya ilçelerdeki eğitim ve öğretim hakkında fikir alışverişinde bulundu. Bütün okulları gezip inceleyerek, burada öğrencilerle birebir sohbet etti.

Yapılan ilçe ziyaretlerinde, Ortak sınavlar ve  YGS/LYS sınav sonuçlarını değerlendirmek  2. Dönem başı eğitim öğretim ile ilgili diğer konularda görüş alışverişinde bulunmak üzere İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, okul ve kurumlarda görevli müdür, müdür yardımcıları ve öğretmenler ile toplantı gerçekleştirdi.

 

 Şahinkaya, İlimiz eğitim öğretiminin başarı düzeyini yükseltmek adına neler yapılabileceğinin görüşüldüğü Torul Şehit Tamer Özdemir Çok Programlı Anadolu Lisesi toplantı salonunda yapılan toplantıda karşılıklı sorun, istek ve talepler konuşuldu. Her okulun ayrı başarı hedefi olmasını ve bu hedefin yakalanması için gayretli çalışılması gerektiğini belirten Şahinkaya, eğitimin en önemli ve öncelikli durum olduğunu bunun için de herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini söyledi.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.