GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şahinkaya Okul Müdürleri İle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya 2015-2016 eğitim öğretim yılının sonuna yaklaşılması nedeniyle Ortaöğretim, Mesleki Teknik ve Din Öğretimine bağlı okulların müdürleri ile toplantı düzenledi.
Şahinkaya Okul Müdürleri İle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Taş,  İl Milli Eğitim Şube Müdürü Nilgün Seçen, okul müdürleri ve eğitimden sorumlu müdür yardımcıları katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, “2015-2016 eğitim öğretim yılının son virajına girmiş bulunmaktayız. Havaların ısınmaya başlamasıyla öğrencileri sınıflarda tutmak da zorlaşmaktadır. Ancak biz öğrencilerimizi birebir daha yakinen takip etmek zorundayız.  Bunun için daha çok çaba ve gayret göstermek durumundayız. Takiplerimizi sıklaştırarak devam ettireceğiz. Çünkü eğitim öğretim devam ediyor. LYS maratonu henüz sonuçlanmadı. Öğrencimizi motive ederek sınavlara en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlamalıyız. Bu konuda tüm arkadaşlar en ufak gevşeklik göstermeden yollarına devam edeceklerdir. Pansiyonlarımızdaki etütlerimizi takip edelim. Kurum kültürü oluşturmak için sistemli ve kurallı olmalıyız. Bunu yaygın hale getirmeliyiz. Bağımlılıkla mücadele kapsamında eğitimler sistemli olarak planlandığı şekilde devam edecektir. Yaz kursları ile ilgili çalışmalarımızı şimdiden planlayalım.” dedi.

Şahinkaya, buradaki yaptığı açıklamanın ardından YGS sonuçları üzerinde her okul bazında ayrı ayrı değerlendirmeler yaptı. Gelinen noktayı daha ileriye taşımak amacıyla tüm çaba ve gayretin gösterilmesi için okul müdürlerine tam destek olacağını belirtti.

 

 

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.