GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şahinkaya Okul İnşaatlarını İnceledi

İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya Şiran ilçesinde yapımı devam eden Fen Lisesi ve İmam Hatip Lisesi inşaatında incelemelerde bulundu.
Şahinkaya Okul İnşaatlarını İnceledi

İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, 2015 yılında ihalesi yapılan Şiran Fen Lisesi, 200 yatak kapasiteli pansiyon, spor salonu ve hayırsever iş adamı tarafından yaptırılan Şiran İmam Hatip Lisesi inşaatında devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

İlimize çok önemli eğitim yatırımları gerçekleştirdiğini ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya;  “İlimizin eğitim alanında daha iyi bir konuma gelmesi ve eğitim kalitesinin daha da arttırılması amacıyla çalışmalarımız devam ediyor. Çağdaş toplum olmanın temel ve vazgeçilmez unsurlarından birinin eğitim olduğunu, bir ülkenin kalkınması, gelişmesi ve ilerlemesinin ancak eğitimle mümkün olabileceğinin bilinci ile okul ve derslik sıkıntılarının çözülmesi noktasında yoğun gayret sarf ediyoruz. Bu konuda çalışan ve emeği geçen herkesle birlikte okul yapılmasına katkı sağlayan hayırsever iş adamlarımıza da teşekkür ediyorum.” dedi.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.