GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şahinkaya Öğretmenlerle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, İlimizde bulunan okulları  ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya geldi.
Şahinkaya Öğretmenlerle Bir Araya Geldi

    2014-2015 Eğitim Öğretim yılında Gümüşhane merkezde bulunan ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim okulları tarafından yapılan çalışmaların paylaşıldığı toplantıda, taşımalı eğitim, okul öncesi eğitim, onarımlar ve donatım ihtiyaçları, okullarda güvenli eğitim kapsamında kamera sisteminin kurulması, atama ve muhasebe işlemleri, aday öğretmen ve aday  memurlara yönelik yapılması gerekenler görüşüldü.

    Eğitim-Öğretim yılının birinci dönem sonu itibariyle Gümüşhane´de sorunsuz bir yarıyıl geçirdiklerini kaydeden İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya; Toplumda kaliteli eğitim verilen, seçkin öğrencilerin gittiği okullar olarak görülüyor. Bu algının bu şekilde devam etmesinde idarecilerimize büyük görevler düşüyor. Başarının artırılması konusuna da değinmek istiyorum. dedi

    Şahinkaya; Başarılı, güzel ve yoğun bir eğitim öğretim yılının 1. dönemini geride bıraktık. Emeği geçen bütün öğretmen ve personelimize teşekkür ediyorum. 2. dönem yapılacak performans değerlendirme sınavlarında öğrencilerimizin başarılarını arttırabilmek için tercihler döneminde okullarımızda tercih büroları kurarak öğrencilerimize ve velilerimize destek olalım. Konunun uzmanı olan rehber öğretmenlerimiz de tercih dönemlerinde okullarında olsun. diye konuştu.

   Öğretmenlerin sorun ve isteklerini dinleyen Şahinkaya, öğretmenlere mesleklerinde karşılaşacakları zorluklar karşısında yılmamalarını, azimle çalışmaları gerektiğini söyledi.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.