GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şahinkaya Erkek Öğrenci Pansiyonunu İnceledi

İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, Kelkit İlçe Milli Eğitim Müdürü Temel Uğur Meydan ile birlikte Kelkit Yaşar ve İrfani Doğan Meslek Lisesine bağlı erkek pansiyonunda incelemelerde bulundu.
Şahinkaya Erkek Öğrenci Pansiyonunu İnceledi

Öğrencilerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya; “Öğrenciler tarafından iletilen sorunlarla ilgili olarak bütün sorunlar çözülecek ve sorunsuz bir şekilde öğrencilerin kendilerini evlerinde hissedecekleri bir ortam haline getirmek için gerekenlerin yapılacaktır.” dedi

Şahinkaya, “ Başarıya ulaşmadaki en büyük etken büyük hedeflere sahip olmak ve çok çalışmaktır.  Ülkemizin çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşması için çok çalışmamız gerekmektedir. Sizler bizim geleceğimiz, yarınlarımızsınız. Sizler aynı zamanda güçlü, etkinliği bölgesinde ve dünyada sürekli artan büyük bir ülkenin evlatlarısınız. Bu ülke sizin omuzlarınızda daha da büyüyecektir. Derslerinize çok çalışın ve önünüze hep büyük hedefler koyun. Hedefiniz ne kadar büyük olursa başarıya ulaşmadaki gücünüz de o kadar artacaktır.” dedi.

 

Daha sonra öğrencilerle bir süre sohbet edip sorunlarını dinleyen Şahinkaya, pansiyondan ayrıldı.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.