GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şahinkaya Çamur Şehit Murat Kafkas İlk ve Ortaokulunu Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, Kelkit ilçesine bağlı Çamur köyünde bulunan Kelkit Çamur Şehit Murat Kafkas İlkokulu ve  Ortaokuluna bir dizi ziyaretlerde bulundu. 
Şahinkaya Çamur Şehit Murat Kafkas İlk ve Ortaokulunu Ziyaret Etti

Öğretmenler odasında okulun öğretmenleri  ile  birlikte bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya; öğretmenlerin okulla ve eğitim öğretim ile ilgili isteklerini dinleyerek soruları cevaplandırdı.

Şahinkaya; "Öğrenciliğin temelinde alınan  bilgi ne kadar güçlü ve kuvvetli olursa devamında o yönde gelişir. Bunun yanında öğrencilerimizi milli ve manevi değerlerini bilen insanlar olarak yetiştirmekte de sırt sırta, omuz omuza çalışmanız  bizleri çok mutlu etmektedir." Dedi.

 

Sınıfı öğrencileri ile bir süre sohbet eden, onların istek ve taleplerini dinleyen Şahinkaya “Amacımız çocuklarımızın topluma yararlı, devletini ve milletini seven birer yurttaş olarak yetişmesidir. Başarının sırrı çalışmaktan geçer, bunun için buradayız.” dedi.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.