GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ramada Otel İle İşbirliği Protokolü İmzalandı

Zigana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin eğitsel, sosyal ve ekonomik gereksinimlerinin giderilmesi yolu ile güçlendirilmesi; ihtiyaç duyulan nitelikli işgücünün okul-sektör işbirliği ile sektörünün beklediği yeterliliklere sahip, sorumlu, nitelikli elaman gücünü yeni teknik ve yöntemlerle dayalı olarak yetiştirmek amacıyla Gümüşhane Ramada Otel ile İşbirliği Protokolü imzalandı.
Ramada Otel İle İşbirliği Protokolü İmzalandı

İmzalanan protokol hakkında bilgi veren İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, “Protokol kapsamında; okulumuz görev yapan alan öğretmenlerimize yönelik olarak hizmet  içi eğitim faaliyetleri kapsamında kurslar ve seminerler düzenlenmesi, öğrencilerin işletmede beceri eğitimi  yapmaları, öğrencilerin mezuniyet sonrası istihdamı, ve  Ramada Otel ile  okul arasında deneyim paylaşımına olanak sağlayan faaliyetlerin yapılması planlanmaktadır.” dedi.

            İmza töreninden sonra öğrencilere otel gezdirildi.

 İşbirliği protokolü imza törenine İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, Ramada By Wyndham Gümüşhane Hotel Genel Müdürü Ahmet Kaan Kaya, Torul İlçe Milli Eğitim Müdürü Eyüp Zengin, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Onur Aydın, Gümüşhane Zigana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Hamit Tanış, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

15-04-201915-04-201915-04-2019

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.