GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaöğretim Müdürleri İle Toplantı

İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, başkanlığında 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı 2.Dönem Değerlendirme Toplantısı Ortaöğretim müdürleri ile yapıldı.           
Ortaöğretim Müdürleri İle Toplantı

    İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi salonunda yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Taş, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Adem Doğan,  Kelkit İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Tayyar Kara, Şiran İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşat Candemir, Kürtün İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mahir Kuzu ve Ortaöğretim Müdürleri katıldı.

   Eğitimin bir gönül işi olduğunu ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan,  “Okul ve kurumlarda birlik ve beraberliğin, istişarenin, personel, öğrenci ve veliye değer vermenin, ekip ruhu oluşturmanın eğitimin seviyesinin yükselmesinde etkisi yüksektir.” dedi.

 

    Toplantı da ayrıca 2016-2017 öğretim yılının genel değerlendirmesi yapıldı. 2017 YGS sınav öncesi hazırlık çalışmaları, YGS- Milli Eğitim Müdürlüğünün yapacağı sınavlar ve değerlendirmeler, Destekleme ve Yetiştirme Kursları, İlimizde meslek liselerinde açılacak ya da kapatılacak bölüm ve alanların görüşülmesi (madencilik vb.) İşletmelerde Mesleki Eğitim Öğretim Gören öğrencilere yapılacak devlet katkısı, Pansiyon izleme değerlendirmesi ve okullarımızın yaptığı protokolleri içeren konu başlıkları görüşüldü.24-02-201724-02-201724-02-2017

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.