GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Aile Birliğinden Şahinkaya´ya Ziyaret

Bilim ve Sanat Merkezi Okul Müdürü Tahsin Özkan ve Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya´yı ziyaret ettiler.
Okul Aile Birliğinden Şahinkaya´ya Ziyaret

Bilim ve Sanat Merkezi Okul Müdürü Tahsin Özhan, Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu üyeleri, Okul Aile Birliği Başkanı Belgin Çakır, Sekreter Yrd. Doç. Dr. Taşkın Kılıç Üyeler, Hilal Öztürk ve Aysun Metintaş İl Mili Eğitim Müdürü Şahinkaya´ya,Bilim Sanat Merkezi için bağımsız bina talebi, öğretmen ihtiyaçlarının karşılanması, Bilim ve Sanat Merkezi öğrencilerinin günübirlik yapacağı inceleme gezileri için araçlardan yararlanması konusunda talepte bulundular.

Her konuda yardımcı olacağını ve her zaman yanlarında olduğunu söyleyen Şahinkaya,  Bilim ve Sanat Merkezi´ni en kısa sürede bağımsız binaya kavuşturulacağını müjdesini verdi.

 

Bakanlığın yaptığı çalışmalar doğrultusunda katkıda bulunabileceklerini söyleyen Şahinkaya, bağımsız bina konusunda öncelik tanıyacaklarını ve bu konuda çalıştıklarını belirtti.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.