GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerden Şahinkaya’ya Ziyaret

Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Erasmus Plus projesi kapsamında yurt dışında eğitim görmek üzere İngiltere’ ye gidecek olan öğrenciler İl Milli eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya’yı makamında ziyaret etti. 
Öğrencilerden Şahinkaya’ya Ziyaret

23 Nisan 2016 Cumartesi günü Okul Müdürü Nihat Olgun ve Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden 10 öğrenci proje faaliyetleri kapsamında Mesleki Eğitimlerini tamamlamak üzere on beş gün süre ile İngiltere’de çeşitli etkinlik ve işbaşı faaliyetlerine katılacaklar.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya; “Proje deneyimi ile mezun olarak istihdam olma şansı artacak öğrencilerimizin çalışmaya başlayacakları kurumlarda nitelikli bir eleman olduklarını göstererek, öğrencilerin tercih ettiği bir kurum olmamıza katkı sağlayacaktır.   Öğrencilerimiz projemiz ile birlikte mesleki pratik bilgilerine ek olarak mesleki dil bilgilerini ve temel yabancı dil pratiklerini de geliştirecektir. Bu tür bir gelişim öğrencilerimizin istihdam şansını artıracaktır. Proje sonrasında sertifika sahibi olacak öğrencilerimizin istihdam imkânlarının artması, mesleki eğitimin kalitesinin yükseltecektir.” dedi

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.