GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Seydi Doğan´ın 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı, Yıl Sonu Mesajı

Türkiye genelindeki tüm ilk ve orta dereceli okulların tatile girmesi ile birlikte 9 Haziran Cuma günü Gümüşhane’de de 19 bin 776 öğrenci karne alacak.
Müdürümüz Seydi Doğan´ın 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı, Yıl Sonu Mesajı

    9 Haziran Cuma günü 19 bin 776 öğrenci ve Bin 474 öğretmen Cuma günü çalacak olan son zil ile 3 ay sürecek yaz tatiline girecekler.

  İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan; “2016-2017 eğitim öğretim yılında yoğun ve zorlu bir süreci geride bırakarak Okul öncesi, İlkokul, ortaokul ve ortaöğretim bünyesinde eğitim öğretim gören 19 bin 776 öğrencimizin eğitim öğretim yılı sona erdi. Yıl boyunca akıtılan terin, sabrın, gözyaşının ve emeğin semerelerini tabiri caizse hasat mevsimi misali meyvelerini alacağız. Ortaya çıkan bu ürünün gelişmesinde emeği geçen idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimizi tebrik ediyorum. Karnedeki düşük notlar sadece öğrencinin değil ebeveyn olarak sizlerin ve bizlerin de notlarıdır aynı zamanda. Çocuklarımızın notları düşük diye cezalandırma yolu yerine onlarla empati kurarak olumlu yaklaşım göstermeniz gerekiyor. Her şartta bu gençler bizim geleceğimizdir.   

  Bu karne dönemi ile başlayacak olan uzun tatil döneminde öğrencilerimizin dinlenmeleri yanında bol bol kitap okumalarını, spor yapmalarını ve bir plan dâhilinde hareket etmelerini öneriyorum.” dedi.   

 

  

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.