GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Seydi Doğan, Kelkit Hafız İmam Hatip Ortaokulu ve Yatılı Kur’an Kursunu Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seydi Doğan, Kelkit Ünlüpınar Hafız İmam Hatip Ortaokulu ve Yatılı Erkek Kur’an Kursunu ziyaret ederek eğitim alan öğrencileri ziyaret etti.
Müdürümüz Seydi Doğan, Kelkit Hafız İmam Hatip Ortaokulu ve Yatılı Kur’an Kursunu Ziyaret Etti

Çocukların eğitim gördükleri sınıfları gezerek incelemelerde bulunan Müdürümüz Doğan, Kur’an-ı Kerimi okuyarak hafızlık eğitimi alan öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Müdürümüz Doğan, Kur’an-ı Kerim yüce Rabbimizin kelamıdır. Müslümanların da yüce yaratıcının bu kelamını okuması, öğrenmesi ve onu anlaması en büyük görevlerinden birisidir. Kur’an-ı Kerim’i okumak, onu anlamak ve onunla amel etmek Müslümanların en büyük görev ve vazifesidir. Kuran’a gönül verip öğrenen olmanızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum” diye konuştu.

Kuran kursunda eğitim gören genç hafızlarla sohbet ederek sorun, görüş ve talepleri dinleyen Doğan, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın hem pozitif bilimlerde hem dini bilgiler konusunda donanımlı olması gerektiğine inanıyorum. Amacımız vatana, millete, bayrağa, Peygambere, Kur’an’a sahip çıkacak güzel nesiller yetiştirmektir.” dedi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seydi Doğan, daha sonra Kuran ve hafızlık eğitimi alan öğrencilerle ilgilenerek onların çalışmalarını yakından izledi ve başarılar diledi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seydi Doğan’a Kelkit İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Yücel ve Kelkit Hafız İmam Hatip Ortaokulu Müdürü İlyas Güler eşlik etti.

05-11-201805-11-201805-11-201805-11-2018

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.