GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Seydi Doğan Gümüşhane Bilim ve Sanat Merkezi’ni Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz okul ziyaretin de okul müdürü, müdür yardımcıları ve öğretmenler ve öğrenciler ile bir araya geldi. Müdürümüz Seydi Doğan, Okul Müdürü Vahdettin EROĞLU´dan okulun fiziki durumu ile öğrenci başarı durumu hakkında bilgiler aldı.
Müdürümüz Seydi Doğan Gümüşhane Bilim ve Sanat Merkezi’ni Ziyaret Etti

 

Gümüşhane Bilim ve Sanat Merkezi’ni ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, öğrencileri gerek ders etkinliklerinde gerekse toplantı salonunda dinleyip onlarla sohbet etti. Özel yetenekli öğrencilerin ülkemizin geleceği açısından önemli yer teşkil ettiğini, her çocuğun değerli olduğunu, çocukların yaratıcılıklarının, yeteneklerinin Bilim ve Sanat Merkezi’nde geliştiğini ifade etti.

 

Çocuklarla tek tek tanışıp hayallerini ve gelecekteki hedeflerini soran İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, çocuklara ve öğretmenlere beklentilerini ve ihtiyaçları olup olmadığını da sordu.  Onlarla güzel bir sohbet gerçekleştirdi. Ders etkinliklerini de derslere girerek bizzat takip eden İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan derslerde disiplinlerarası farklılaştırılmış ve zenginleştirilmiş eğitim programlarını içeren   güzel etkinliklerin olduğunu belirtti.

 

Öğrenciler burada resim, müzik, genel yetenek alanlarına göre yeteneklerini geliştirip üst düzeye çıkardıklarını belirttiler. Evde bilgisayar başında oyun oynarken, Bilim ve Sanat Merkezi’nde oyunları kendileri yazdıklarını, tasarladıklarını ve projeler yaptıklarını, okuldan farklı etkinlikler yaptıklarını ifade ettiler.

 

 İl Milli Eğitim Müdürü her çocuğun yeteneğinin yanında günlük yaşamda en az bir spor dalı, bir müzik aleti veya enstrüman ile uğraşmalarını da önerdi.

 

 

26-03-201926-03-201926-03-201926-03-201926-03-2019

 

 

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.