GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Minik Yürekler Anneler İçin Çarptı

            Şubat ayında "Sevgi", Mart ayında, "Kahramanlık", Nisan ayında "Çocuk" ve Mayıs ayında "Anne" temalı şiir dinletisi izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.
Minik Yürekler Anneler İçin Çarptı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından her ay farklı bir tema ile hazırlanan şiir dinletileri, Mayıs ayında "Anne "teması ile düzenlenerek sona erdi.

Gazipaşa Ortaokulu ve Dumlupınar Ortaokulu´nun koordinasyonluğu ile tüm ilkokul ve ortaokul kurumlarının katılımıyla 17 öğrenci sahnede şiir ve türkü söyleyerek salondakilere duygulu anlar yaşattı. 

Minik öğrencinin anneye dair söyledikleri duygu dolu şiirleri ile salondaki misafirler gözyaşlarını tutamadı.

Duygulu anların yaşandığı etkinlikte emeği geçen öğrenciler; Nesibe Gözün Yusuf Çiftçioğlu İlkokulu, Esma Duru Ertop, Mutlucan Demirci Gazipaşa Ortaokulu, Elif Özdemir, Elif Gülcan Doludizgin Işıl Sema Doğan İlkokulu, Hacer Soydaş Tekke Ortaokulu,Mervenur İnanberi, Gizem Ergün Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, Doğukan Aydın, Mesut Aslankılıç Fezipaşa Ortaokulu, Nazlıcan Şeker Atatürk Ortaokulu, Nisanur Çilenk, Sehernaz ve Nazlıcan Hapencioğlu Dumlupınar Ortaokulu, Fatma Zengin Özel Bahar Ortaokulu ve Ceren Çalışkan, Özur Ceylan Aysın Rafet Ataç İlkokulu. 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen şiir programına İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mesut Olgun, İbrahim Taş, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul- Kurum müdürleri, veliler ve öğrenciler katıldı.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.