GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Çalışanlarından Hac Öncesi Ziyaret

Hac farizasını yerine getirmek amacıyla kutsal topraklara gidecek olan kurumumuz personelleri Müdürümüz Seydi Doğan’ı Makamında ziyaret etti
Milli Eğitim Çalışanlarından Hac Öncesi Ziyaret

    Hac farizasını yerine getirmek amacıyla kutsal topraklara gidecek olan kurumumuz personelleri Maarif Müfettişi Mustafa Atay, Aysın Rafet Ataç İlkokulu Müdürü Köksal Ceylan, Arzular İlkokulu Personeli, Şehit Özel Harekat polisi Abdulvahit Tanış’ın babası Abdurrahman Tanış ve Fatih Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmeni Enver Atalay Müdürümüz Seydi Doğan’ı makamında ziyaret etti.

    Ziyaretçiler;  “Kutlu Yolculuk” öncesi yapılan herkesle “helalleşmek” adabı usulünce mesai arkadaşlarına ve idarecilerine yapılan bu ziyaretle manevi hazırlıklarını tamamlamaya çalıştıklarını belirttiler.

    Kurum ziyaretinde de şahsen görüşemedikleri mesai arkadaşlarından gıyaben helallik isteyerek ayrıldılar.

   Müdürümüz Seydi Doğan, "İnşallah Peygamber Efendimizin kabrini ziyaret edeceksiniz. Bizlerden de Peygamber Efendimize ve sahabelerine selamlarımızı götürün. Ağlama olacak ama biz bunun sevinçten olduğunu biliyoruz çünkü sevgililerin en güzeline gidiyorsunuz. Allah ibadetlerinizi kabul etsin, yolunuz açık olsun." dedi

31-07-201831-07-201831-07-2018

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.