GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakan Yardımcımız Prof. Dr. Sayın Mahmut ÖZER Başkanlığında İl Müdürleri Toplantısı Yapıldı.

20 Haziran 2020 tarihinde yapılacak olan Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav hazırlıkları kapsamında Milli Eğitim Bakan Yardımcımız Prof. Dr. Sayın Mahmut ÖZER başkanlığında 27.05.2020 tarihi Perşembe günü zoom programı ile il milli eğitim müdürleri toplantısı gerçekleştirildi.
Milli Eğitim Bakan Yardımcımız Prof. Dr. Sayın Mahmut ÖZER  Başkanlığında İl Müdürleri Toplantısı Yapıldı.

 

20 Haziran 2020 tarihinde yapılacak olan Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav hazırlıkları kapsamında Milli Eğitim Bakan Yardımcımız Prof. Dr. Sayın Mahmut ÖZER başkanlığında 27.05.2020 tarihi Perşembe günü zoom programı ile il milli eğitim müdürleri toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Seydi DOĞAN katılmıştır. Toplantıda yapılacak olan merkezi sınavda şu ana kadar alınan tedbirler ve sınav planlamaları içerisinde yapılacak olan çalışmalar konusunda değerlendirmeler yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Seydi DOĞAN, sınav uygulamasına yönelik görüşlerini ileterek, sınavın başarılı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi konusunda dileklerini iletti. Toplantı, uygulamaya yönelik soruların alınarak cevaplanması sonucunda tamamlanmıştır. 

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.