GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Başarıya Doymuyor

            Türkiye Şampiyonundan Şahinkaya´ya ziyaret.
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Başarıya Doymuyor

            İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya; Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Şakir Marancı, Müdür Yardımcısı Osman Someren, İl Spor Koordinatörü Ertuğrul Sarı,Beden Eğitimi öğretmeni Adem Süreyya Ay ve Türkiye şampiyonu olan öğrenciler Onur Kopuzlu ve Habil Doğan’ ı makamında kabul etti.

            İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, Özel Sporcular Atletizm Federasyonunun Adana’ da gerçekleştirdiği Türkiye Şampiyonasında 800 metre ve 3 adım atlama branşlarında Türkiye şampiyonu olan Onur Kopuzlu ve Genç Erkekler bilek güreşi turnuvasında 50 kg da Türkiye şampiyonu olarak 30 Mayıs- 7 Haziran tarihleri arasında Bulgaristan’ da yapılacak olan Avrupa Şampiyonası’nda Milli Takım aday kadrosuna çağrılan Habil Doğan’ı makamında kabul ederek sporcu öğrencilere tablet hediye etti.

       Okul müdürü Şakir Marancı ve ekibi, sportif faaliyetlere verdikleri destekten dolayı Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya’ ya teşekkür etti.

            Sportif müsabakaların illerin tanıtımı için çok önemli olduğunu vurgulayan Şahinkaya: “Bu başarılar göğsümüzü kabartmaktadır.” dedi.

 

            Öğrencilerin katılacağı uluslararası turnuvalar öncesinde sporcularımıza gereken her türlü desteğin verileceğini ifade eden Şahinkaya; bu başarıda emeği geçen idareci, öğretmen ve sporcuları tek tek tebrik etti.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.