GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki Eğitim Ve Sosyal İşbirliği Protokolü Tamamlandı

             İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Serbest Muhasebeci ve Mâli Müşavirler Odası arasında Mesleki Eğitim Ve Sosyal İşbirliği Protokolü tamamlandı.
Mesleki Eğitim Ve Sosyal İşbirliği Protokolü Tamamlandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gümüşhane Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası arasında imzalanan Mesleki Eğitim ve Sosyal İşbirliği Protokolü kapsamında Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Muhasebe-Finansman Alanı 11. sınıf öğrencileri okulda aldığı teorik bilgileri pekiştirmek, mesleki bilgilerinin uygulama aşamasını yerinde gözlemlemek, SMMM (Serbest Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik) mesleği hakkında gözlemler yapmak ve deneyim kazanmak amacı ile ilimizde bulunan on bir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir yanında, geçtiğimiz Nisan ayı içinde üç haftaya yayılan bir eğitim çalışmasına alındı.

 Bu eğitim çalışması ile öğrencilerin edindiği bilgi ve tecrübeler ışığında ileride SMMM (Serbest Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik)  mesleği seçme konusunda ilgi istek ve hedef oluşturmalarına katkı sağlayacak.

            İmza Törenine İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, Mali Muşavirler Odası Başkanı Turan Kartal, İl Milli Eğitim Şube Müdür Onur Aydın katıldı.

13-05-201913-05-201913-05-201913-05-201913-05-201913-05-2019

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.