GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Memur-Sen Gümüşhane Engelli Komisyonundan Müdürümüze Ziyaret

Memur-Sen Gümüşhane Engelli Komisyonu Başkanı Coşkun Tuncer beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri Adem Varan, Mehmet Yücel Ergin ve Ümit Devran ile birlikte  İl Milli Eğitim Müdürümüz Seydi Doğan’ı makamında ziyaret ettiler.
Memur-Sen Gümüşhane Engelli Komisyonundan Müdürümüze Ziyaret

Oldukça samimi ve sıcak bir atmosferde geçen sohbette engellilerin sorunları ve atılması gereken adımların yanı sıra ilimizde açılan ve açılacak olan okullarla ilgili de görüş alış verişinde bulunuldu.

Ziyarette Memur-Sen Gümüşhane Engelli Komisyonu Başkanı Coşkun Tuncer ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli Eğitim Müdürü Doğan’a komisyonun görevleri, amacı ve hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan da bugüne kadar engellilerin yanında olduklarını ve bugünden sonra da aynı kararlılıkla olacaklarını belirterek desteğini ifade etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan ayrıca engellilerle ilgili hayata geçirecekleri yeni projeler hakkında da Başkan Tuncer ve ekibine açıklamalarda bulundu.

Ziyaretten fevkaladesiyle memnun kaldıklarını İl Milli Eğitim Müdürü Doğan’a ileten Tuncer ve Yönetim Kurulu Üyeleri yakın ilgi ve alakadan ötürü teşekkürlerini ifade ettiler.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.