GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi TUBİTAK Bilim Fuarı

                Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu´nun (TÜBİTAK) ortaklaşa hazırladığı "4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı"   Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi’nde 64 öğrenci ile 11 öğretmenin görev alarak hazırladığı 32 proje sergilendi.
Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi TUBİTAK Bilim Fuarı

                Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi´nde gerçekleştirilen serginin açılışına; Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Erdem, İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mesut Olgun, İbrahim Taş, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürü Köksal Duman,  Okul- Kurum Müdürleri, Öğretmen ve Öğrenciler katıldı.

                "4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı"  sergisi açılış kurdelesini kesen, Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Erdem; İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mesut Olgun, İbrahim Taş ve Okul- Kurum Müdürleri ile birlikte sergiyi gezdi.

 

                "4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı" na katılan idareciler TÜBİTAK Bilim Fuarının hazırlanmasında emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencileri yoğun çalışma ve gayretlerinden dolayı tebrik ettiler.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.