GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Maarif Müfettişi Başkanı Özcan Kol´a Veda Yemeği

Milli Eğitim Bakanlığı, Bakanlık Maarif Müfettişi olarak atanan Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Müfettişi Başkanı Özcan Kol için veda yemeği düzenlendi.
Maarif Müfettişi Başkanı Özcan Kol´a Veda Yemeği

    Keyveni´m Restaurant’da düzenlenen Veda yemeğine İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mesut Olgun ve İbrahim Taş, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Hüseyin Erden, Seyit Tok,  Adem Doğan, Murat Kartakgül, Maarif Müfettişi Başkan Vekili Mehmet Demirel ve Maarif Müfettişi Mustafa Atay katıldı.

    İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, Gümüşhane’de 3 yıl görev yapan Maarif Müfettişleri Başkanı Özcan Kol’a görevi süresince İlimiz eğitimine katkılarından ve şimdiye kadarki çalışmalarından dolayı teşekkür etti ve bundan sonraki çalışma hayatında başarılar diledi.

    Milli Eğitim Bakanlığı Bakanlık Maarif Müfettişi olarak atanan Maarif Müfettişleri Başkanı Özcan Kol, ilimizde görev yapmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi.

    Ardından eğitime yapmış olduğu hizmetlerin anısına Maarif Müfettişi Özcan Kol’a plaket ve hediyeler takdim edildi.

12-10-201712-10-201712-10-2017

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.