GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurtuluş İçin Koştular

Gümüşhane’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıldönümü nedeniyle "Kurtuluş Yol Koşusu" yapıldı.
Kurtuluş İçin Koştular

Okullar arası kros yarışmasında birinci olan Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Giresun´da ilimizi temsil edecek. Türkiye grup şampiyonasına gidecek olan sporcularımız Kurtuluş Yol Koşusunda da derece yaptılar. Bu sonuçların ardından daha önce yapılan okullar arası kros yarışmasında dereceye giren atletleri kampa alan İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya ve Kanuni Ticaret Meslek Lisesi Müdürü Nihat Olgun´un emeklerinin boşa gitmediği görüldü.

Koşunun ardından dereceye giren atletler İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya´yı makamında ziyaret etti.

 

Kurtuluş koşusuna katılarak dereceye giren sporcular, Yıldız kızlar, Gazipaşa Ortaokulu Rana Kardelen Ciğerci, Büşra Öz, Fatma Melike Türkan, Yıldız Erkekler, Yusuf Tanrıkulu Gazipaşa Ortaokulu,Muhammet Öztürk Kale Yatılı Bölge Ortaokulu, Bedir Alp Tanış Gazipaşa Ortaokulu, Genç Kızlar, Merve Yöndem Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Edanur Demir Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Tuğba Kılıç Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Genç Erkekler, Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Osma Cansever, Onur Öztürk, Serkan Kabadayı, Küçük Erkek, Onur Ciğerci Işıl Sema Doğan İlkokulu, Cengizhan Sarı ve Muhammet Demir Yusuf Çitçioğlu İlkokulu.

 

 

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.