GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kent Konseyi Şahinkaya’yı Ziyaret Etti

Gümüşhane Kent Konseyi Yürütme Kurulu, İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya’ya çalışma ziyaretinde bulundu
Kent Konseyi Şahinkaya’yı Ziyaret Etti

Gümüşhane Kent Konseyi Yürüme Kurulu, İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya’yı makamında ziyaret etti.

Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri, Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya ile makamında yaklaşık bir saat Gümüşhane eğitim ve öğretimi ile ilgili çeşitli konularda paylaşımlarda bulundular.

Kent Konseyi Başkanı Hasan Pir;  “Milli Eğitim Müdürümüzle yaptığımız fikir alış verişi çok yararlı olmuştur. Bundan sonra aynı şekilde ilimizdeki diğer kamu kurum ve kuruluşlarını da ziyaret ederek, Gümüşhane’nin çeşitli meselelerini görüşmek istiyoruz.” Dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya’da ziyaret sonrası şunları söyledi: “Kent Konseyi’nin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Bu çalışmalardan bazıları Mili Eğitimle ilgili. Bizlere desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya’nın ziyaretine Kent Konseyi Başkanı Hasan Piri, Başkan Vekili Ömer Salantur, yürütme kurulu üyeleri Av. Melek Genç Taştan, İlhan Yıldız, Süleyman Turhan, Ahmet Aykutan, Ali Doğan, Zahide Perktaş, Leyla Bostancı ve Selma Kaya katıldı.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.