GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KA2 Stratejik Ortaklıklar Programı Proje Eğitimi

            Müdürlüğümüz AR-GE Birimi - Proje Koordinasyon Ekibi tarafından Avrupa Birliği KA2 Stratejik Ortaklıklar Programı ile ilgili Gümüşhane İl Merkezi ve İlçelerdeki Eğitim kurumlarına yönelik olarak  bilgilendirme ve paylaşım toplantısı düzenlendi.
KA2 Stratejik Ortaklıklar Programı Proje Eğitimi

Toplantıda ERASMUS+ PROGRAMI STRATEJİK ORTAKLIKLAR başlığı altında yer almakta olan; Okul Eğitimi alanında Stratejik Ortaklıklar, Sadece Okullar arası Stratejik Ortaklıklar, Karma (kurumlar) Okul Ortaklığı, Mesleki Eğitim Alanında Stratejik Ortaklıklar, Yetişkin Eğitimi Alanında Stratejik Ortaklıklar ve Gençlik Alanında Stratejik Ortaklıklar alt programları, ile ilgili katılımcılara detaylı sunum yapıldı.

            Sunumda; AB öncelikleri, desteklenen faaliyet örnekleri, proje hazırlama yöntem ve teknikleri, başvuru formu doldurma teknikleri ile birlikte, Türkiye Ulusal Ajansı, ECAS; PIC Kodu, Turna gibi kavramlar hakkında detaylı bilgilendirme sağladı..

            Katılımcıların yoğun ilgisini çeken toplantıda, Strateji Geliştirme Şube Müdürü Hüseyin Erden’ in yaptığı açılış konuşmasının ardından AR-GE Proje Koordinasyon Ekibi Uzmanları Sibel Sezer, Serhat Serdar Salantur ve Mehtap İskender tarafından sunum yapılmış, kurum temsilcilerinden gelen sorular cevaplandırılmış, bilgi ve deneyim paylaşımında bulunuldu.

 

 

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.