GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri İle Çevrimiçi Toplantı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seydi Doğan, ilçe milli eğitim müdürleri ile çevrimiçi yöntemi ile toplantı yaptı.
İlçe Milli Eğitim Müdürleri İle Çevrimiçi Toplantı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seydi Doğan başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve 5 İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin katılım sağladığı toplantıda ilimizde, 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarları, MEİS Modülü, Ölçme Değerlendirme Sınav Hizmetleri, Okul Pansiyonları, Beyaz Bayrak, EBA Uzaktan Eğitim ve yaşanan süreçle ilgili yapılan çalışmalar gibi konular değerlendirildi.

Çevrimiçi yapılan toplantıda, Covid-19 virüs salgını nedeniyle eğitim öğretime verilen arada, uzaktan eğitim konusunda bilgiler paylaşılarak, okulla ilgili motivasyonu korumak amacıyla İlçelerde yapılan çalışmalar hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile görüş alış verişinde bulunuldu.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Seydi Doğan, Müdür Yardımcıları Mesut Olgun ve Musa Uncu, Şube Müdürleri, Onur Aydın, Murat Eskicioğlu, Oltan Balyemez, 5 İlçe Milli Eğitim Müdürü ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri katıldı.

Toplantı ilgili bölüm Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile soru ve cevapların ardından İl Milli Müdürü Seydi Doğan'ın teşekkür konuşması ile son buldu.

01-12-202001-12-2020

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.