GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Ziyaretleri Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi ile devam ediyor

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, okul ziyaretlerine devam ediyor.
Okul Ziyaretleri Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi ile devam ediyor

 

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, okul ziyaretlerine devam ediyor.

 

 Okullarda yürütülen faaliyetleri ve okulların durumlarını yerinde incelemeye büyük önem veren İl Müdürü Miraç Sünnetci, Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

 

Şube Müdürü Gönül Eroğlu'nun da eşlik ettiği ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Mareşal sınıfları ziyaret ederek okul ve okulda yürütülen çalışmalar hakkında idarecilerden bilgi aldı.

 

Öğretmenler odasında okul idaresi ve öğretmenlerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, "Bize emanet edilen öğrencilerimizi nitelikli bir eğitim ile en iyi şekilde geleceğe hazırlamak için var gücümüz ile çalışıyoruz. Eğitim ve öğretime katkı sağlayan tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ediyoruz." Dedi.

 

Okulda incelemelerde bulunan ve sınıfları tek tek ziyaret ederek öğrencilerle sohbet eden Müdür Sünnetci, öğrencilere çeşitli tavsiyelerde bulundu, derslerinde başarılar diledi.

 

ÖĞRENCİLERİMİZE KONFERANS VE BİRÇOK ETKİNLİK DÜZENLENEBİLECEK ÇOK AMAÇLI SALON YAPILIYOR

 

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, "Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisemizde Etkinlikler ve konferans türü programları için okul idaresinin girişimleri ile yaklaşık 100 öğrencinin rahatlıkla halk oyunları gibi farklı etkinlikler düzenlenebilecek çok amaçlı salon yapılarak en kısa zamanda öğrencilerimizin hizmetine sunacağız."

 

 

26-09-202226-09-202226-09-202226-09-202226-09-202226-09-2022

 

 

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.