GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden TÜBİTAK Bilim Fuarı

Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından, Milli Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK arasında imzalanarak, TÜBİTAK Bilim ve Toplum Dairesi tarafından yürütülen "Eğitimde İşbirliği Protokolü" kapsamında TÜBİTAK Bilim Fuarı açıldı.
Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden TÜBİTAK Bilim Fuarı

 Açılışa, Gümüşhane Valisi Yücel Yavuz ve eşi Şengül Yavuz, Belediye Başkan Vekili Yusuf Erdem, Vali Yardımcısı İsmail Özkan, İl Emniyet Müdürü Orhan Kar, İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, kurum müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Açılış kurdelesini, Eşi Şengül Yavuz, Belediye Başkan Vekili Yusuf Erdem ve İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya ile birlikte kesen Gümüşhane Valisi Yücel Yavuz, daha sonra eşi Şengül Yavuz ile birlikte fuardaki bütün stantları ziyaret etti.

 

Proje sahibi öğrencilerden projeler hakkında bilgi alarak, öğrencileri ve öğretmenleri başarılı çalışmalarından dolayı tebrik eden Vali Yavuz, daha sonra protokol üyeleriyle birlikte, halk oyunları ekibinin hazırladığı gösteriyi izledi.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.