GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayatının Baharında Kansere Yenik Düştü

Gümüşhane Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10. sınıf öğrencisi Mikail Külekçi ( 16 ) yakalandığı Lenf kanserine yenilerek hayatını kaybetti. 
Hayatının Baharında Kansere Yenik Düştü

1999 Gümüşhane doğumlu olan öğrenci Mikail Külekçi İlköğretimini Fevzipaşa İlkokul/ Ortaokulunu tamamladıktan sonra 2013-2014 eğitim öğretim yılında Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde eğitime başladı. 10. Sınıf öğrencisi olan ve 16 yaşındaki Külekçi 12 yaşında yakalandığı lenf kanserine yenik düştü.

4 yıldır Ankara Hacettepe Üniversitesinde tedavi gören Külekçi, son 1 ayında tedavi gördüğü Samsun´da Kanser hastalığına yenik düşerek 29/06/2015 tarihinde vefat etti.

 

 Öğrenci Gökhan Külekçi´nin cenazesine Belediye Başkanı Ercan Çimen, İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, okul- kurum müdürleri, okul yönetimi, sınıf arkadaşları ve vatandaşlar katılarak Külekçi´yi son yolculuğunda yalnız bırakmadılar. 

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.