GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gümüşhane Eğitim Tarihi Kitabı

            Eğitimci Yazar İsmail Hayal, çıkardığı "Gümüşhane Eğitim Tarihi" kitabını Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya’ya takdim etti. 
Gümüşhane Eğitim Tarihi Kitabı

            İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya; “Eser çıkarmak oldukça meşakkatli ve sabır isteyen bir uğraştır. Önceki eserlerinden de bildiğimiz gibi İsmail Hayal hocamız bu işi hobi derecesinde seven ve sürekli üreten bir değerimizdir. İsmail Hayal hocamızın bu eserini incelediğimde de gördüm ki bu eserde alın teri var, sabır var, çile var. Bu alanda yazılan ilk eser olması hasebiyle de hocamızı tebrik ediyorum. İleride kendisinden yeni eserler bekliyoruz. Yüreğine ve emeğine sağlık.” dedi.   

 

            Kitabın Danışma Kurulunda yer alan Emekli Eğitimci Haydar Sönmez ile yapılan ziyarette İsmail Hayal; “Kitabın hazırlanma aşamasında ve çıkarılma sürecinde değerli katkılarını gördüğüm değerli müdürüm Sayın Muhammet Şahinkaya’ya ve onun şahsında tüm okul ve kurum müdürlerime teşekkür ediyorum. Gayem bu şehre gerçekten kalıcı eserler kazandırmaktır.” dedi. 

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.