GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Anadolu İmam Hatip Lisesi Hutbe Okuma Yarışması düzenlendi

Okul mescidinde düzenlenen hutbe okuma yarışmasına okulda eğitim gören 10,11 ve 12. sınıf öğrencilerinden toplam 12 öğrenci katıldı.
Fatih Anadolu İmam Hatip Lisesi Hutbe Okuma Yarışması düzenlendi

Fatih Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından organize edilen  İl Müftülüğü Murakıbı Bünyamin Mırık, Meslek Dersleri öğretmenleri Dursun Kılıç, Yüksel Karabulut ve Mustafa Çobanoğlu´nun  jüri üyeliği yaptığı Hutbe Okuma Yarışmasında öğrenciler sırasıyla Minber´e dualarla çıkarak hutbe okudular.

Yapılan yarışma sonrasında en güzel hutbeyi okuyan Fatih Anadolu İmam Hatip Lisesi 12. Sınıf öğrencisi Furkan Doğan, en fazla puanı alarak birinci olurken, ikinciliği 12. Sınıf öğrencisi Yasin Zengin, üçüncülüğü ise Ali Şahin oldu.

Hutbe Okuma Yarışmasında böyle bir manevi atmosferi yaşamaktan onur duyduğunu kaydeden İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya; "Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizi tebrik ederek,  programın yapılmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum." dedi

 

Fatih Anadolu İmam Hatip Lisesi okul mescidinde düzenlenen yarışmaya İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, okul müdürü Yaşar Gül, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.