GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Etkileşimli Tahta Kullanımı Eğitimi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Fatih Projesi kapsamında akıllı tahta uygulamasına geçen eğitim kurumlarında görev yapan öğretmenlere seminer düzenledi.
Etkileşimli Tahta Kullanımı Eğitimi

                 İl Milli Eğitim Müdürlüğü, (UZEM ) Uzaktan Eğitim Merkezi sınıfında yapılan eğitimler Bilişim Teknolojileri İl Koordinatörü Atilla Köşger tarafından verildi.

                İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, İlimizde 1. Faz kapsamında 8 okul, 158 sınıfımızda etkileşimli tahta kurulumu tamamlanmış, 107 öğrenci ve 255 öğretmene tablet bilgisayar dağılımı yapılmıştır.

Şahinkaya, “Gerekli bilgilendirme seminerlerinden geçirilen öğretmenlerimiz sınıflarında etkileşimli tahtaları aktif şekilde kullanmaktadırlar. Ancak ilimizdeki öğretmen sirkülasyonu nedeniyle gidip-gelen yeni öğretmenlerimiz bulunmaktadır. Bu öğretmen ve yöneticilerimizin eğitimlerini tamamlamak üzere ilimiz merkez ilçede, Kelkit ve Kürtün´de 22-26 Aralık 2014 tarihlerinde "Etkileşimli Tahta Kullanımı" semineri düzenlenecek.

 

                Fatih projesi çok önemsediğimiz, önem verdiğimiz bir eğitim etkinliğimizdir. Yönetici ve öğretmenlerimizin donanımlı olması gereklidir. Bu eksikliği gidermek için bu semineri düzenledik. Çok faydalı olacağı kanaatimi sizlerle paylaşmak istedim. Hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.