GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Engelli Azra Nur´un Karne Sevinci

2014-2015 eğitim öğretim yılının 1. dönemi sona ermesi ile öğrencilere karne dağıtıldı.    
Engelli Azra Nur´un Karne Sevinci

Gümüşhane´de evde eğitim gören 2 engelli öğrencilerimizde karne heyecanı yaşandı.

Evde Eğitim alan Işıl Sema Doğan İlkokulu 9 yaşındaki 4. sınıf öğrencisi engelli Azra Nur Yavuz, karnesini İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya´nın elinden aldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya ile İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut Olgun, evde eğitim hizmeti alan Işıl Sema Doğan İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Azra Nur Yavuz´u evinde ziyaret ederek  Yavuz´a karnesini verdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, Azra Nur gibi evde eğitim gören öğrencilerimize devletimiz ve hükümetimiz sahip çıkıyor. Eğitim-öğretim konularında ve hayata hazırlama noktasında öğretmenler ve sosyal rehber öğretmenler her türlü katkıyı veriyorlar. Azra Nur´da aldığımız enerji, verdiği mesajlar ve hedef ortaya koyması bizi ayrıca mutlu etti. Ben kendisini kutluyor, başta ailesi ve öğretmenleri olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. dedi. 

Azra Nur Yavuz´un babası Erdal Yavuz, öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum. Bizi hiç ihmal etmediler. Kızımın eğitiminde hiç bir aksama olmadı. diye konuştu.

 

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.