GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Emektar İdareci ve Öğretmenler Müdürümüz Seydi Doğan’ı Ziyaret Etti

Uzun süre eğitim ordusunda görev yapmış olan emektar idareci ve öğretmenlerimizden Naciye Akagün, Türkan Turgay ve Ömür Özer İl Milli Eğitim Müdürümüz Seydi Doğan’ı makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Emektar İdareci ve Öğretmenler Müdürümüz Seydi Doğan’ı Ziyaret Etti

Emekli olup da hala toplumun içinde topluma rehberlik eden emektar idareci ve öğretmenlere sağlık ve afiyetler dileyen Doğan, değerli hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Emektar İdareci Naciye Akagün, “İmkânım olsa yine öğrencilerle bir arada olmak isterim. Görev hayatım boyunca eğitimin önemini anlattım, toplumumuzu bilinçlendirmeye çalıştım. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin. Biz merhametli bir milletiz. O gün ile bugünün eğitim imkânları arasında çok büyük farklar var. Öğretmen arkadaşlarımıza tavsiyem çok çalışmaları ve iyi bir nesil yetiştirmeleridir.” dedi.

Ziyaretin sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Seydi Doğan Emektar İdareci ve Öğretmenlere ziyaretinden dolayı teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

02-10-201802-10-2018

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.