GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Emekli Öğretmenlere Vefa Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, “24 Kasım Öğretmenler Günü” etkinlikleri kapsamında emekli öğretmenler Nadiye Parmaksız ve Naciye Akagün’ü evinde ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladı.
Emekli Öğretmenlere Vefa Ziyareti

Ziyarete İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, şube müdürü Onur Aydın, Fevzi Ataç Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Musa Uncu, Merkez Anaokulu Müdürü Emine Gül Yavuz ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Bayram Oral katıldı.

Emekli öğretmenler Parmaksız ve Akagün’e çiçek ve çeşitli hediyeler taktim eden İl Milli Eğitim Seydi Doğan, öğretmenler gününü kutladı.

Duygulu anların yaşandığı ziyaret esnasında emekli öğretmeler, bu anlamlı günde kendisini unutmayan İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan’a ve gelen diğer yöneticilere teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, “Ülkemizin bu günlere gelmesi aynı zamanda bizler için sunulan muhabbeti, sevgiyi yüreğimizde hissetmemizin vesilesi hep öğretmenlerimizdir. Bizler de onlardan miras kalan o sevgiyi, muhabbeti, vatan sevgisini gelecek nesillere aktarmak aynı zamanda ülkemizin daha da müreffeh olmasını sağlamak için bıraktıkları meşaleyi onlardan devralıp devam ettireceğiz. Ben bütün emekleri için eğitim camiası adına tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Emekli olan ve görev yapan tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum.” dedi.

23-11-201823-11-201823-11-201823-11-201823-11-2018

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.