GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Emekli Öğretmenlere Anlamlı Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan " 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı" çerçevesinde emekli öğretmenleri evinde ziyaret etti.
Emekli Öğretmenlere Anlamlı Ziyaret

      İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, beraberinde Öğretmenevi Müdürü Musa Uncu, İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Adem Arslan, Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Aynur Bilgin ve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Selçuk Oral eğitim öğretim yılına emek veren Makbule Kalaycı ve Osman Demirci’yi evinde ziyaret etti.

     İlimizde çeşitli okullarda görev yapmış emekli öğretmenlerden Makbule Kalaycı ve  Osman Demirci’yi evinde ziyaret eden Doğan, ziyaretten duydukları memnuniyetini, böyle anlamlı bir günde unutulmadıklarından dolayı duygulandıklarını ve çok mutlu olduklarını dile getirerek, İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan’a teşekkürlerini ifade ettiler.

    Yüzlerce, binlerce öğrenci yetiştiren eli öpülesi değerli öğretmenlerimiz yıllar önce emekli olmalarına rağmen hala yaşadığı toplumla bilgi ve birikimlerini paylaşıyor olması bizleri ziyadesiyle memnun ettiğini söyleyen İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan;  “Bu vesile başta Başöğretmen Atatürk’ü rahmetle, şükranla ve minnetle anıyoruz.  Şehit öğretmenlerimizi ve vefat eden öğretmenlerimize rahmet diliyoruz. Emekli olup da hala toplumumuzun içinde topluma rehberlik eden emektar öğretmenlerimize sağlık ve afiyetler diliyorum. Görevli öğretmenlerimize de başarılar temenni ediyorum. Sevdikleriyle beraber daha nice öğretmenler gününe ulaşmalarını yüce Allah’tan diliyorum.”dedi.

     İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan emekli öğretmenlere günün anısına çiçek verip,  çeşitli hediyeler takdim ettikten sonra fotoğraf çektirilmesiyle evlerinden ayrıldı.

23-11-201623-11-201623-11-2016 

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.