GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Emekli Öğretmenlere Anlamlı Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı çerçevesinde emekli öğretmenleri evinde ziyaret etti.
Emekli Öğretmenlere Anlamlı Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, İl MilliEğitim Şube Müdürü Onur Aydın Fevzi Ataç Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Musa Uncu, Fatih Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Yaşar Gül, TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Adem Arslan, Nesrin Halit Zarbun Anaokulu Müdürü Rızvan Otlak ve Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Aynur Bilgin Gümüşhane´de eğitim öğretim yılına emek veren Yusuf Sadık ve Aysel Akçay'ı evinde ziyaret etti.

İlimizde uzun yıllar çeşitli okullarda görev yapmış emekli öğretmenlerden Yusuf Sadık ve  Aysel Akçay'ı ziyaretten duydukları memnuniyetini, böyle anlamlı bir günde unutulmadıklarından dolayı duygulandıklarını ve çok mutlu olduklarını dile getirerek, İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan'a teşekkürlerini ifade ettiler.

İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan; "Öğretmenlerimiz yalnızca 24 Kasımlarda değil,  her zaman değerliler ve öylede kalacaklardır. Büyüyen her fidanda, açılan her çiçekte kokusu; geçmişte ve gelecekte izleri var. Bir yıl daha öğretmenler gününü birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Öğretmenliğe emek vermiş, sevgisini, yüreğini bu toplumun evlatlarını yetiştirmek üzere seve seve feda etmiş kıymetli öğretmenlerimizle bir arada olmaktan dolayı büyük onur duyuyorum. Bizleri bağrınıza bastığınız için hepinize minnettarız. Evinizin kapılarını bizlere açıp, bizi kabul ettiğiniz için size minnettarım. Öğretmenler gününüzü kutluyor, ellerinizden öpüyorum." dedi.

 İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, emekli öğretmenlere günün anısına çiçek verip,  çeşitli hediyeler takdim ettikten sonra fotoğraf çektirilmesiyle evlerinden ayrıldı.

 

25-11-201925-11-201925-11-201925-11-201925-11-201925-11-2019

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.