GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve kurumlarda görevli okul müdürü, müdür yardımcısı ve öğretmenlerin katılımı ile eğitim öğretim faaliyetlerinin değerlendirilmesi toplantısı yapıldı.
Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Gümüşhane Kültür Merkezi toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Gümüşhane Valisi Yücel Yavuz, Vali Yardımcısı İsmail Özkan, İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya ile Milli Eğitim yöneticileri ve okul müdürleri katıldı.

Toplantıda konuşan Vali Yavuz yönetici atama sürecinin bugün itibariyle tamamlandığını belirterek yeni atanan okul müdürlerine görevlerinin hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu. 

Vali Yavuz, “Daha önce yönetici olarak görev yapan ancak tekrar görev alamayan arkadaşlarımıza mahsusen Gümüşhane Valisi olarak ve yönetimde bulunan tüm arkadaşlarım adına teşekkür ediyor tebrik ve takdirlerimi sunuyorum.” dedi. 

Gümüşhane’de bulunduğu 6 aylık dönemde, il merkezi ve ilçelerinde eğitim ve öğretim açısından yapılabileceklerin en iyisinin yapılmaya çalışıldığını tespit ettiğini belirten Vali Yavuz, “Yeni atanan müdürlerimizin de aynı şekilde görev yapacağını düşünüyor ve başta ben olmak üzere yönetim kademesindeki bütün arkadaşlarımızla birlikte çok güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum.” diye konuştu.

Karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunulan toplantıda Vali Yavuz, Gümüşhane’de öğrenci altyapısı olarak çok güzel bir potansiyelin olduğunu belirterek, “Sorumluluğumuzu ve görev bilincimizi birliktelik ruhu içinde ortaya koyalım ve Gümüşhane’mizde bize emanet edilen çocuklarımıza, gençlerimize en iyi şekilde nasıl eğitim ve öğretim imkânı sağlayabiliriz konusuna yoğunlaşalım.” şeklinde konuştu. 

Vali Yavuz, velilerin eğitim öğretim sürecine aktif bir şekilde katılımını sağlayacak bir çalışma yapmalarını özellikle talep etti.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.