GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dumlupınar İlkokulu/Ortaokulundan VELİYBOL Projesi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seydi Doğan 2017-2018 eğitim öğretim yılında Dumlupınar İlkokul/Ortaokulu hazırlamış oldukları VELİYBOL Projesi hakkında bilgi vermek için gelen öğretmenlerimizi makamında kabul etti.
Dumlupınar İlkokulu/Ortaokulundan VELİYBOL Projesi

Dumlupınar İlkokulu/Ortaokulu Müdürü İsa Aslan beraberinde Beden Eğitimi Öğretmeni Ahmet Aydın ve Rehber Öğretmen Fatma Bektaş ile Milli Eğitim Müdür Seydi Doğan´ı ziyaret etti.

Ziyarette Okul Müdürü İsa Aslan,  2018-2019 Eğitim Öğretim yılı içerisinde okulda uygulanacak olan VELİYBOL Projesi hakkında bilgi verdi.

Okul veli öğrenci işbirliğini artırmayı amaçlayan proje kapsamında her sınıf düzeyinde velilerden ve öğretmenlerden voleybol takımları oluşturulacak. Voleybol turnuvası düzenlenecek. Turnuvada öğrenciler hakemlik yapacak. 1. Dönem sonuna maçların tamamlanması planlanıyor.

Projeyi çok beğendiğini ve yakından takip edeceğini Söyleyen Müdürümüz Seydi Doğan, projede emeği geçen herkese teşekkür etti.

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.