GÜMÜŞHANE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri İçin Aylık Faaliyet Semineri Başlandı

"Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı" (ÖGEP)  kapsamında okullarda görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri için aylık faaliyet semineri başlandı.
Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri İçin Aylık Faaliyet Semineri Başlandı

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce yayımlanan "Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlilikleri" çerçevesinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinin mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla, Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce okullarda görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri için aylık faaliyet semineri başlandı.

"Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) Eğitim Anlayışı, İlim ve Eğitime Verdiği Önem ve Eğitim-Öğretim Metodları" konulu seminer yapıldı.

Rehberlik Araştırma Merkezi salonunda düzenlenen seminere Gümüşhane Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi olan Dr. Öğr. Üy. Hamza Aktaş sunum eşliğinde bilgi verdi.

Seminere, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Onur Aydın, okul müdürleri, il merkezindeki tüm İmam Hatip Ortaokulları ve Liseleri´nde çalışan öğretmenler katıldı.

İl Milli Eğitim Şube Müdürü Onur Aydın Gümüşhane Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi olan Dr. Öğr. Üy. Hamza aktaş´a plaket vererek, verilen seminerler için teşekkür etti.

23-11-201823-11-201823-11-201823-11-201823-11-2018

Sebahattin Aytaç Cad. Karaer Mah. Hükümet Konağı Yanı GÜMÜŞHANE - 0 456 213 1077

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.